Edicija Minimiki, najlepši način da deca otkriju svet!
Ovo je idealna edicija za prvo upoznavanje najmlađih sa različitim kulturama. Na putu oko sveta tokom kog u svakoj knjizi upoznaju tradiciju, kulturu, ishranu i geografiju po jedne zemlje, društvo im prave nove drugarice: Ines iz Španije, Ema iz Francuske, Akiko iz Japana, Lena iz Rusije,Mohea sa Tahitija i Ejmi iz Sjedinjenih Američkih Država.
Kolekcija obuhvata slikovnice sa nalepnicama, knjige u obliku lutkica i slikovnice sa magičnom pričom o svakoj junakinji.
Slikovnice sa nalepnicama izedicije Minimiki namenjene su uzrastu od 4 do 8 godina. Imaju po 24 strane i uključuju po 300 viskokokvalitetnih nalepnica uz čiju pomoć će deca učiti o različitim zemljama i njihovim običajima i raskošno odenuti svoje junakinje za svaku priliku koja je opisana u knjigama.
Knjige sa nalepnicama iz edicije Minimiki su dvojezične – kratak i jednostavan tekst na srpskom jeziku, koji daje najčešće korišćene fraze i izraze svake zemlje, prati i isti tekst na maternjem jeziku svake junakinje. Zahvaljujući ovom originalnom konceptu, deca upoznaju ne samo kulturu i tradiciju pojedinih zemalja, nego imaju i priliku da nauče neke od najčešće upotrebljavanih reči na izvornim jezicima junakinja ove edicije.
Detaljni podaci o knjizi
Naslov: Ejmi i njene haljinice Izdavač: Data Status Strana: 24 (cb) Pismo: Format: 240 x 310 mm, mek p Godina izdanja: 2016 ISBN: 9788674784501