Недавно речена Златоустова реч, више је него истинита „Не занјући много од онога што је за нас корисно, ми молимо некорисно.“
И Павле Говори: „Јер не знамо зашто ћемо се молити, као што треба“ (Рим. 8, 26).
Хришћанине, ти молиш од Бога децу, али можда ће ти она донети више суза, него радости? Ти молиш здравље? Али ће, можда, током времена да се умноже греси твоји? Ти молиш богатство, али, можда ће ти оно послужити узроком твоје погибељи? Ти молиш част, али, можда, што се више узвисиш, тиме ћеш ниже пасти? Ти молиш светска и привремена блага, али ћеш можда, у њима наћи смрт, тела и муку за своју душу? Ти не знаш за шта се молиш …
Javićemo vam kada bude u prodaji:
Prijavite se OVDE da biste rezervisali.