Нова књига Мирјане Белић-Корочкин-Давидовић „Примили смо ваше писмо...“ представља избор ауторских текстова објављених у „Политици“ (1977-1990). Посвећена је читаоцима чувене подрубрике „Трагом писама“ још чувеније „Политикине“ рубрике „Међу нама“.Рубрика „Међу нама“ једна је од првих у тек изашлој „Политици“ 1904. године. До данас није престала да објављује писма читалаца који су кудили, хвалили, предлагали, подсећали...Прилагођавајући се времену и жељама читалаца, ова рубрика је, временом мењала изглед задржавајући све време истог писца-читаоца.Књига је омаж једном времену сажетом између њених корица. Захваљујући писмима читалаца ауторка је прокрстарила целу бившу домовину – Југославију и „парче белог света“ . Због тога је књига делимично посвећена и онима који верују да је правда достижна, иако је понекад била само илузија.