Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Sve poruke: Visnjic Milos
13.11.2013 23:20
Postovani, interesuje me da li u ovoj knjizi postoji objasnjenje (na primer) kako praviti padajuce menije sa efektima i tome slicno.
31.10.2013 20:20
Da li moze neko da mi kaze kakva je knjiga, da li je za pocetnike ili stvarno malo ozbiljnijeg sadrzaja (npr kako se prave lepi padajuci meniji sa efektima i tome slicno).
31.10.2013 20:00
Ne vredi, evo vec 9 dana pokusavam a mogu da vam kazem da mi ni izrada web mail portala ne radi (mislim na to da sam importovao bazu podataka sa diska i koristim skriptove koje sam takodje dobio uz disk). Koristim najnoviju verziju xamppa tako da nije to problem (bar se nadam), ocigledno postoje greske u skriptovima. Ukoliko neko ima napravljeno i da mu radi a voljan je da podeli samnom svoje umece, bio bih zahvalan da mi posalje datoteke. Hvala u svakom slucaju.
22.10.2013 23:57
Pozdrav svima, imam jedan mali problem ako je neko voljan da mi pomogne. Primer iz ove knjige kada pravite book-o-rama internet prodaju i kada hocu da narucim knjigu izlazi mi greska Notice: Use of undefined constant PARTIAL - assumed 'PARTIAL' in C:\xampp\htdocs\Chapter28\order_fns.php on line 56 a to se odnosi na kod $query = "insert into orders values ('', '".$customerid."', '".$_SESSION['total_price']."', '".$date."', '".PARTIAL."', '".$ship_name."', '".$ship_address."', '".$ship_city."', '".$ship_state."', '".$ship_zip."', '".$ship_country."')"; Probao sam da izguglam ali nista, bio bih veoma zahvalan ako neko moze da pomogne.
22.09.2013 18:50
Postovanje svima. Kupio sam ovu knjigu i mogu da je najiskrenije pohvalim, medutim, mene interesuje da li ce i kada biti neka knjiga za 2.5 ili 3.0 verziju Joomla-e (s' obzirom da je ova verzija poprilicno zastarela). Hvala unapred.
04.08.2013 17:30
Pozdrav svima, ja sam ovu knjigu kupio pre neki dan i (s' obzirom da sam pocetnik u ovome), fenomenalna je i lako razumljiva. Odlicno napisana, uz mnogo prakticnih primera se sve veoma lako savlada. Toplo preporucujem svima.
12.05.2013 12:17
Pozdrav svima, hteo sam da javim da sam uspeo sa namestanjem xampp, veoma je lako i sada radi sve. Zeleo bih da pohvalim ovu knjigu i da je svima toplo preporucim jer je stvarno lepo napisana da cak i ja koji se prvi put srecem sa svim ovim lako savladavam sve..... I da napomenem da sam uz njenu pomoc vec polozio 2 ispita na fakultetu. :D
30.03.2013 22:53
Drugari, ja imam jedno pitanje u vezi ove knjige. Da li ce nekad stampati ponovo jer bih bas voleo da je imam i da li je pametno kupiti knjigu VODIC KROZ ACCES 2003, to jest da li je podjednako dobra kao ova knjiga?
02.03.2013 19:48
Pre svega, pozdrav svima. Pre oko 20-ak dana sam kupio ovu knjigu i imam problem. Prvo sam pokusao da namestim php, Apache i Mysql kako je objasnjeno u knjizi, s obzirom da nisam uspeo, instalirao sam xampp i uradio sve kako je ovde objasnjeno ali meni se i dalje ne prevodi skripta, to jest kad radim prvi primer iz knjige, onako kako napisem skriptu tako i vidim u brovseru pa ako neko moze da pojasni detaljno kako se sve namesta, bio bih veoma zahvalan (da ne ispadne da sam za dzabe dao novac za knjigu).... Hvala unapred.
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
►KORISNIČKI SERVIS
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga