Forum Mikro knjige
Tema: 400. Članova: 593. Poruka: 1433.
Prikaži nove poruke
Knjige
Rezervisao sam ovu polovnu knjigu. Da li saljete nakon uplate ili pouzecem?
mikeli74 (poruka: 1) mesto: Kraljevo 29.10.2015, 14:02

Upis odgovora
Prvi utisak je ne tako sjajan jer je knjiga stigla malo ostecena. To nije do vas vec do Post Expres-a.

Sto se tice sadrzaja i kvaliteta knjige, veoma sam zadovoljan. Bas ono sto sam i ocekivao.

Moje preporuke onima koji zele da nauce kako da prave lepse fotografije, bez nekog ulaska u teoriju.
Ivicat (poruka: 2) mesto: Kragujevac 29.09.2011, 08:29

Upis odgovora
[citat]Žao mi je što ste imali takvo iskustvo - vi ste prvi koji se žali na loš povez te knjige. Molim vas da donesete knjigu u naše odeljenje prodaje, u Petra Martinovića 6, radnim danom od 9 do 16 h, kako bismo vam je zamenili za novu.

[/citat]
...zeleo bih da se zahvalim "mikroknjizi" jer su se poneli zaista krajnje profesionalno i korektno i zamenili mi knjigu koja mi se raspala posla samo par prelistavanja.druga,nova knjiga izgleda i jeste zaista cvrsca i bolje uradjena...
mislim da su ljudi iz "mikroknjige" pravi primer kako se odnosi prema klijentu bez obzira dali se radi o coveku koji je kupio samo jedan proizvod...
i dalje cu sa zadovoljstvom pratiti i kupovati ono sto bude plasirala "mikroknjiga"!
srdacan pozdrav
loking (poruka: 2) mesto: 08.06.2011, 21:16

Upis odgovora
Žao mi je što ste imali takvo iskustvo - vi ste prvi koji se žali na loš povez te knjige. Molim vas da donesete knjigu u naše odeljenje prodaje, u Petra Martinovića 6, radnim danom od 9 do 16 h, kako bismo vam je zamenili za novu.
Olga, urednik (poruka: 121) mesto: Beograd 31.05.2011, 11:10

Upis odgovora
Postovani,

kupio sam "Digitalna fotogragija" pre nekog vremena u knjizari u centru Beograda.Knjiga je odlicna prevod cini se sasvim dobar....jedino...posle treceg ili cetvrtog listanja kniga je pocela da se raspada.prvih 30 stranica je poispadalo i knjiga se pretvorila u pravi kupus...

kupio bih i drugi deo odnosno nastavk knjige ali posle ovoga sto se dogadja sa ovom prvom knjigom odustao sam.
pa eto dodajte koju paru vise da se kvalitetno i valjano uradi taj stamparski deo posla...



iskreni pozdravi
loking (poruka: 2) mesto: 20.05.2011, 21:37

Upis odgovora
Knjiga mi je jutros stigla i oduševljena sam kvalitetom štampe a i samim sadržajem koji za razliku od drugih knjiga uopšte nije suvoparan. Kniga mekog poveza je u full coloru bogata slikama i štampana na vrlo kvalitetnom papiru. Sve pohvale, kao što rekoh jedva čekam drugi i treći deo!
1087 (poruka: 17) mesto: Niš 03.06.2010, 17:57

Upis odgovora
Jedva čekam drugi i treći deo!
1087 (poruka: 17) mesto: Niš 02.06.2010, 11:52

Upis odgovora
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
KORISNIČKI SERVIS
Pravila i uslovi korišćenja
Politika privatnosti
Zašto se registrovati?
Kako kupiti
Načini plaćanja
Uslovi isporuke
Reklamacije
Pravo na odustajanje
Autorska prava i zabrana kopiranja
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga