Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Knjige
Radićemo knjigu za verziju 3. Nova izdanja su u SAD najavljena za mart 2014. godine. Znači, naše novo izdanje se neće pojaviti baš tako skoro. Naše tržište je malo, pa ne možemo da ispratimo svako novo izdanje čak ni za softver koji je relativno popularan kod nas.
Olga, urednik (poruka: 121) mesto: Beograd 23.09.2013, 13:08

Upis odgovora
Postovanje svima. Kupio sam ovu knjigu i mogu da je najiskrenije pohvalim, medutim, mene interesuje da li ce i kada biti neka knjiga za 2.5 ili 3.0 verziju Joomla-e (s' obzirom da je ova verzija poprilicno zastarela). Hvala unapred.
Visnjic Milos (poruka: 9) mesto: Kruševac 22.09.2013, 18:50

Upis odgovora
Izdavač originala nije predvideo da uz knjigu ide CD. U knjizi je navedeno gde se šta od potrebnog softvera može preuzeti sa Weba.
Olga, urednik (poruka: 121) mesto: Beograd 22.03.2010, 14:01

Upis odgovora
I ja sam ovu knjigu kupio. Da li je uz nju trebao da se dobije i neki CD ili potreban softver da tražim po internetu?
Gradimir Kragić (poruka: 2) mesto: Banja Vrućica 22.03.2010, 13:50

Upis odgovora
Kupio sam knjigu cim je izasla, imam vise knjiga o Joomla!-i i mogu reci da se ova knjiga izdvaja od ostalih po lakoci izlaganja i originalnosti, stvarno je za pohvalu pisati tako detaljno o Joomla!-i u tako malo strana a da nije suvise tesko za pratiti. Jos kada se i doda profesionalno uradjen posao od strane Mikro Knjige, knjiga je za cistu desetku!
Sasa190 (poruka: 17) mesto: Bor 12.03.2010, 10:49

Upis odgovora
Pretpostavljam da pitate za Web lokaciju (sajt) kojom upravlja Joomla. U sistemu Joomla, lokacije se prenose na javni Web server pomoću FTP-a. U knjizi je objašnjeno - između ostalog - kako se Joomla instalira na lokalni i javni Web server i kako se podešava FTP u sistemu Joomla.
Olga, urednik (poruka: 121) mesto: Beograd 26.02.2010, 11:45

Upis odgovora
Dali je opisano kako se postavlja gotov sajt na server?
Maki79 (poruka: 1) mesto: SURDULICA 26.02.2010, 02:35

Upis odgovora
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
KORISNIČKI SERVIS
Pravila i uslovi korišćenja
Politika privatnosti
Zašto se registrovati?
Kako kupiti
Načini plaćanja
Uslovi isporuke
Reklamacije
Pravo na odustajanje
Autorska prava i zabrana kopiranja
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga