Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Sve poruke: Ivan515
20.06.2015 21:50
Postovani, knjigu sam narucio pre dva dana, treba da mi stigne post expresom. Danas, 20.06. ujutru mi je stigla poruka da ocekujem isporuku u toku dana, ali knjiga nije stigla. S obzirom da je subota, da li je to neka greska ili ce knjiga stici prvog radnog dana, to jest u ponedeljak. Hvala.
19.06.2013 12:20
Postovani, Koliko je ova knjiga mozda zastarela posto vidim da je iz 2008, to jest, pitanje bi bilo, koliko je menjan java script od tada, ili da li je knjiga jos uvek savremena?
18.06.2013 11:18
Interesuje me koliko je ova knjiga pogodna za nekoga ko je pocetnik. Ja konkretno treba da odrzavam jedan sajt, ali ne znam Java script. Da li je mozda neka druga knjiga pogodnija. Sa HTML-om sam upoznat. Hvala
03.12.2009 12:15
Oprostite na konstantnom zapitkivanju,ali meni opet nije jasno nesto. Naime ako pogledate nekoliko postova iznad,videcete da ste mi javili da ce knjige biti poslate prvog decembra,a da ce stici drugog ili treceg. Meni nije nista javljeno u medjuvremenu,pa bih Vas zamolio da mi odgovorite na pitanje da li su knjige poslate prekjuce,i ako nisu,kada ce,samo molim Vas,precizno,da Vas ne bih gnjavio ponovo! Hvala unapred i izvinite na konstantnom zapitkivanju!!!!
02.12.2009 09:26
Da li mogu da racunam da ce me kurir pozvati da mi kaze kad dolazi posto sam izabrao PostExpres opciju? Pitam to zato sto sam ja retko kad kod kuce. Hvala! P.S Kakva je procedura ako me ne nadje kod kuce? da li je to posiljka koja se prima \"u ruke\"!?
25.11.2009 15:47
Da li je knjiga u prodaji nakon dostampavanja,i kada mogu da ocekujem isporuku? Narucio sam je jos 11. novembra!
16.11.2009 12:04
Odlicno,ja sam je narucio u medjuvremenu,ali su me zvali i kazali da se tek dostampava,ali ako cete je slati do kraja nedelje,onda odlicno :D
11.11.2009 18:10
Pozdrav! Imam samo jedno pitanje. Naime,posto sam ja apsolvent na smeru racunarska tehnika na elektronskom fakultetu u Nisu,a imam iskustva sa radom sa jezikom C++ i donekle Java, pritom zelim da krenem sa radom na jeziku C#,da li je ovo knjiga za mene ?
11.11.2009 18:09
Pozdrav! Imam samo jedno pitanje. Naime,posto sam ja apsolvent na smeru racunarska tehnika na elektronskom fakultetu u Nisu,a imam iskustva sa radom sa jezikom C++ i donekle Java, pritom zelim da krenem sa radom na jeziku C#,da li je ovo knjiga za mene ?
04.11.2009 11:18
Poštovani, pošta od juče redovno radi, tako da knjigu koju ste naručili očekujete danas na dostavi, najkasnije sutra. Proverite u vašem poštanskom sandučetu da li su vam ostavili obaveštenje o prispeću pošiljke. Ako bude nekih problema kontaktirajte naše odeljenje prodaje. Srdačan pozdrav
04.11.2009 11:02
Imam omanji problem...Naime ja sam narucio knjigu jos 27.10.2009 i receno mi je dan kasnije da su primili porudzbinu i da ce mi poslati knjigu. Ona je trebalo da bude poslata u petak 30.10 ili u ponedeljak 2.11,medjutim,jedna gospodja koja je bila dezurna u trenutku kada sam zvao mi je kazala da su poste u nekakvom strajku?!? Kada da ocekujem knjigu i o cemu je zapravo rec?
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
►KORISNIČKI SERVIS
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga