Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Sve poruke: Dexy86
11.06.2012 01:42
nikakav problem :D mi ocekujemo jos neki popust ;) kao sto je free dostava xD heheheheh xD salim se...mada koliko sam vec knjiga kod vas kupio mogli bi da mi date neku clansku kartu ili nesto :D ps jedva cekam knjigu, samo napred sa izdavanjima vidim da ste malo dali tempo, da sad vec i malo novija izdanja i bolje knjige izdajete tj sto se tice moje grane (kompujteri) mada bi bilo dobro neki POLL (anketu) pa sta ljudi zele nek glasaju. POZ
30.03.2012 08:26
Vec ne znam gde da pisem pisao sam i redakciji i vama kontakt prodaja. Ja sam imao pretplatu za mikro casopis na god dana, i posto casopises nece vise izdavati (STETA) ponudili su mi zamenu za preostale 11 pretplate da se prebacim na neki drugi ŽNJ casopis ili neku knjigu, e sad ja sam pisao da bi ja zeleo ovu knjigu kad izadje. Da li postoji takva mogucnost. jer dosad sam vec sve knjige kupio xD ova mi jedino zanimljiva. Hvala poz ps kad otprilike ce biti gotova knjiga
04.09.2011 00:23
Lako i jednostavno učenje HTML-a i CSS-a! Sve se shvata iz prvog prolaza. Odlična za početnike i naprednjake (podsetnik).
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
►KORISNIČKI SERVIS
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga