Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Sve poruke: DusanVukovic
02.07.2014 20:50
<b>Rhinoceros</b><br><b>Rhinoceros</b><br><b>Rhinoceros</b><br>Mislim da bi bilo zainteresovanih za knjigu Rhinoceros ali bi morali da je izreklamirate,i to nista posebno,nego da stupite u kontakt sa profesorima par skola dizajnerskih visih skola i fakulteta kod nas (Beogradski fakultet primenjenih umetnosti,Beogradska politehnika,Megatrend,NS...) Dovoljno je reci profesorima koji predaju predmete vezane za rino da preporuce ucenicima knjigu za program koji ih inace ne uce,a traze da ga znaju (takav je slucaj kod mene na politehnici).Program je u sustini laksi od svih ostalih 3D mocnih programa,a jako je koristan i koriste ga SVI industrijski dizajneri.Bas iz tog razloga sto i nije tezak za ucenje profesor nam je rekao da ga naucimo preko leta za sledecu godinu i da nam ga oni nece pokazivati,vec moramo sami.A mislim da bi 80% ljudi koji uce za industrijskog dizajnera kupilo tu knjigu,ali samo kada bi saznali za nju! Ja inace krecem da ucim program i nemam vremena da sacekam tu knjigu,ali bi buducim studentima znacila.A znajuci koliko su ne ozbiljni u mojoj generaciji,verujem da do oktobra niko nece ni pipnuti taj program jer je profesor samo preporucio da naucimo preko leta da bi nam bilo lakse.Uzeci to u obzir,mislim da kada bi do oktobra izdali knjigu,dobro bi prosli sa njom jer bi u mojoj generaciji svi kupili jer oni kupuju sve sto im se kaze,a pogotovo kad shvate i sami da im treba.Odlicno mesto za reklamiranje,a i za ispipavanje terena vem je i dizajn forum DIZAJN ZONA (tamo je ovaj program najhvaljeniji za striktno industrijski dizajn).dobrodosli ste da postavite reklamu i na nasoj FB grupi facebook.com/Industrijski dizajn 2013, a slicne FB grupe imate i za ostale skole dizajna...pozdrav!
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
►KORISNIČKI SERVIS
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga