Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Sve poruke: Deky
26.08.2020 19:59
Da li imate u planu da izdate neka starija izdanja iz Head First serije kao npr. Software Development, Object-Oriented Analysis and Design, Design Patterns itd. Mislim na ona izdanja koja su vise vremenski i ne mogu biti bas out of date.
15.04.2020 17:18
Hvala na javljanju, drago mi je da se bas Vi (direktor) javili i odgovorili. Takodje me raduje vest oko pomenute knjige.
15.04.2020 11:41
Steta sto se ne zanimate komentarima korisnika i kupaca. Pitanje da li je i procitao neko ovo... Bar nesto da se prokomentarise na bilo ciju sugestiju da vidimo da neko slusa sta zele korisnici. Inace ovde sam napravio gresku "Cak i ovo drugo izdanje je i dalje korisno i upotrebljivo bez obzira sto Java dozivljava promene..." Vi ste preveli samo prvo izdanje koje je sada veoma matoro, drugo ste preskocili, za trece verovatno niste zainteresovani takodje.
18.01.2020 17:58
Da li postoji mogucnost da razmotrite o ovoj knjizi: Effective Java 3rd Edition Trece izdanje (isto se moze reci i za drugo dok se nije pojavilo trece) ove knjige je uvek u top 5 (cesto i broj 1 ili 2) preporuka vrhunksih strucnjaka po raznim blogovima za Java developere za Java development. Ako imate neki tim koji istrazuje popularnost knjige, da bi uzeli u obzir kupovinu prava za prevod, ovo je nesto sto nije moglo da im promakne. Knjiga je VRHUNSKA!!! Cak i ovo drugo izdanje je i dalje korisno i upotrebljivo bez obzira sto Java dozivljava promene... Ostavljam ovde komentar jer je "Mikro knjiga" prevela drugo izdanje pa se nadam da ce te uzeti u obzir da nam obogatite izbor i za nas naprednije developere jer nas ima jos uvek koji hoce da citaju na srpskom i sa papira, a ne sve moguce u elektronskom izdanju.
11.05.2018 15:17
@Mikro knjiga Vise sam ovako pitao da li imate u planu. Da znam kakva je situacija. Zamolio bi na ovo pitanje da mi odgovorite. Vasa koleginica Olga je u drugom postu od dole napisala sledece:"Upravo prevodimo odličnu knjigu za JavaScript - ne onu koju ste vi predložili, nego šest knjiga iz edicije "You Don't Know JS", koje ćemo objaviti u jednoj knjizi. Više o tim knjigama možete pročitati na adresi" Da li se to odnosi na ovu knjigu? Po svemu sudeci bi trebalo ali da proverim.
08.05.2018 02:01
Da li se moze ocekivati jos neka novija knjiga za JS u skorije vreme da se nadje u ponudi?
17.11.2016 14:48
Imao sam priliku da prelistam ovu knjigu. Steta sto nemate vise ovakvih knjiga u ponudi cak ni necete raditi najnovije izdanje. Ova knjiga se razlikuje dosta po tome od ovih drugih knjiga koje izdajete za Javu a uglavnom su tipa kompletan prirucnik.
03.03.2014 15:41
Postovani, mozete li mi uporediti ovu knjigu sa ostalim knjigama sa resenim zadacima iz Jave od Lasloa Krausa? Naravno, sem onog sto pise u sadrzaju. Da li je ovim zadnjim izdanjem kompletirano sve sto je neophodno? Ili ima vise korisnih informacija i u drugim izdanjima resenih zadaka iz Jave. Pitam iz razloga jer uvek pre za nova izdanja jer time mislim da je autor ispravio nejasnoce, dodatno objasnio, prosirio sta je bilo neophodno itd.
28.01.2014 19:25
Da li je u planu 9. izdanje Tom II kao sto ste izbacili i za Tom I?
27.01.2014 01:50
Prepostavljam da ce te i za Tom II uraditi prevod 9. izdanja kao sto ste i za Tom I.
02.03.2013 14:41
Hvala na odgovoru, rezervisao sam novi primerak.
01.03.2013 13:42
Hteo sam da preuzmem poglavlje ali Not Found The requested URL /slike2/7991-299/Java_2_JDK_5_Pog_01_Od_pocetka.pdf was not found on this server.
01.03.2013 02:30
Postovanje, kada ce biti ponovo u prodaji ova knjiga?
01.03.2013 02:24
Postovanje. Pocetnik sam u Javi. Mislio sam da nabavim neku knjigu za ucenje od samog pocetka. Pa me interesuje ova knjiga. Interesuje me da li posle svake lekcije postoje i neki zadaci?
28.02.2013 23:52
Postovanje. Pocetnik sam u Javi. Mislio sam da nabavim neku knjigu za ucenje od samog pocetka. Pa me interesuje ova knjiga. Interesuje me da li posle svake lekcije postoje i neki zadaci?
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
►KORISNIČKI SERVIS
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga