Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Sve poruke: Stamen
08.12.2023 18:23
[citat]vec dve godine se bavim zaradom novca na internetu i takodje, vec duze vreme razmiljam o tome da napisem neki manji prirucnik ili vodic za istu tematiku.<br /> naime, ova tema je najverovatnije zanimljiva svima koji iole provode neko vreme na internetu, svakako da je dosta neupucenih i nepoverljivih u vezi iste.<br /> na ideju o tome da napisem takvu knjigu je cinjenica da ne postoji na nasem trzistu knjiga sa slicnom tematikom, a takodje bih pomogla mnogima koji su iole zainteresovani da zarade novac putem interneta.<br /> <br /> pre dve godine kada sam ja, kao nezaposlena mama kod kuce pretrazivala internet sve sam sama morala da saznam, otkrijem najlakse nacine da pocnem da zaradjujem na internetu.<br /> <br /> ono sto je u nasem okruzenju vec godinama uhodano, cini mi se da je u Srbiji jos uvek prava nepoznanica.<br /> <br /> dakle, interesuje me da li da ovakvu knjigu, koju bih napisala, mogu ponuditi mikro knjizi kao izdavacu, ili da sve sama organizujem u vezi stampanja knjige i ponudim vama kao distributeru?<br /> <br /> pozdrav,<br /> Mirjana iz Beograda[/citat]Da li si napisala,stampala knjigu?
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
►KORISNIČKI SERVIS
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga