Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Sve poruke: consigliere
18.01.2013 12:15
kada ce biti ove knjige ponovo u prodaju s obzirom da je rasprodata?
25.08.2012 17:27
neko nesto o knjizi?
19.07.2012 12:29
To sto neke komande postoje i u html5 i css3 ne znaci da se knjiga bavi html5 i css3. Kakva zvaka da ne poveruje covek! Sramota, pa jel neko sisao vesla ovde? bavim se programiranjem 5godina i vece ispiranje mozga nisam cuo u poslednje vreme.
12.07.2012 23:04
Postovani, da li ste dobili odgovor od CET-a?
11.07.2012 13:45
[citat]Poštovni, da bismo zamenili knjigu koje je izdanje CET-a sa knjigom koje izdanje Mikro knjige, moramo da vidimo CET-om, da li pristaju na vraćanje novca.[/citat] Ja zelim da dodjem u vase prodajno odeljenje i da zamenim knjigu uz eventualnu doplatu, ne zelim refund novca, zasto ovo nije moguce uraditi na ovako jednostavan nacin? Pozdrav, Petar
10.07.2012 16:49
U redu, bitno je da smo se razumeli. Da li mogu da zamenim za knjigu za HTML5?
09.07.2012 11:26
kakva je ovo glupost od knjige?! kakav crni html5 i css3 nema nista od novih verzija css-a i html-!!!! sramota!
08.05.2012 13:20
Ali i dalje ne mogu da stavm u korpu ovu knjigu. Da narucim telefonom?
08.05.2012 04:58
kada ce biti ove knjige ponovo u prodaju s obzirom da je rasprodata?
08.05.2012 04:57
kada cemo docekati knjigu s obzirom da je rasporadata?
18.04.2012 21:54
koji je vas broj racuna? Pozdrav!
18.04.2012 21:44
Da li ce biti ponovo ove knjige posto vidim da je rasprodata?
28.12.2011 20:16
super knjiga
10.08.2011 15:55
[citat]Pa za 15 godina, čovek bi očekivao da ste potpuno sredili porudŽbenicu.

Čemu služi polje \"Odeljenje\" koje je obavezno? Odakle vam uopšte ideja da svaka firma mora da ima neko odeljenje? Ajd, ok je što postoji to polje, može da koristi, ali vi INSISITRATE da on bude popunjeno! Ej! Mnogi nemaju šta da upišu tu, jer im nije potrebno da navode bilo kakvo odeljenje u svojoj adresi.

Takođe, insistirate da bude popunjeno polje \"Ulica i broj\". A šta ako neko živi u malom mestu u kome nema ulica tako da je njegova adresa samo mesto? Tu treba da stavi iksove?

A najduhovitija su polja \"Država\" i \"Kontinent\", napre upozorenje da se država upisuje samo ako nije Srbija. Pa šta ako je Srbija, nek upiše poručilac državu, valjda je vaša skripta dovoljno inteligentna da zna kako da obradi porudžbine za Srbiju i ostale države. Ali tek mi nije jasno zašto korsinik mora da popuni polje \"Kontinent\". Da to nije neki test znanja, s obzirom, da ako vam je već dao podatak o državi, valjda i sami možete da utvrdite koji je to kontinent.

Da ne pričamo o tome, da treba korisniku da date spisak država pa da izabere a ne da upisuje, jer tako vi dobijate uniformne podatke koje možete automatski da obradite (a i odmah znate koji je kontinent u pitanju).

I da, još uvek nisam dobio fakturu, tako da od slanja knjige sutra (petak) verovatno nema ništa.

Usput, šta znači ovo menjanje korisničkog imena na forumu kako vam se ćefne. Juče je bilo jedno, danas drugo? I još nemam mogućnost da izaberem koje ću korisničko ime da upotrebim.

Vratite mi ekransko ime koje sam korsitio juče. Ono mi sasvim odgovara. Ovo vaše samoiinicijativno nadevanje imena je blago bezobrazno. Kakav Voyage, kakvi bakrači... Dobro mi niste dali neko ime kao Smarač, Dosada, Namćor, Kreten, Idiot, Budala... a poseban priča je da na forumu objavljujete moje privatne podatke bez moje saglasnosti i u suprotnosti sa propisima o zaštiti privatnosti. Ja sma vama svoej adresne podatke dao da biste mi poslali pošiljku a ne da ih objavljujete kako vama ćefne.

Priznajem, jesam težak kupac, zato što me smara kada me sajt dvaput vraća da ponovo popunjavam obrazac jer nisam popunio polja koja su obavezna iako nigde nije bilo naznačeno da su obavezna, i što moram da čekam da neka tamo tetkica ispije verovatno i popodnevnu kaficu pa onda da uzme da mi napravi fakturu za porudžbinu od juče.

A šta, vi niste izdavač knjige koju sam poručio? Ja sam mislio da jeste, zato sam kod vas i poručio. Pu, kako ne videh da se ne smaram sa vama.[/citat] nemoj da se pravis pametan
10.08.2011 15:53
[citat]Poštovani,
Na žalost ova knjige je rasprodata.[/citat]
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
►KORISNIČKI SERVIS
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga