Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Sve poruke: Developer
14.09.2009 19:13
Nema problema, a da li je moguce da dodjem do vase radnje i uzmem, iz razloga sto kad bude poslat ponovo cu morati do poste kad stigne tj prekosutra, jer pre podne nisam kuci, nije hitno ali ovako mi je usput. Sacuvao sam uplatnicu, ako je potrebno kao dokaz?
14.09.2009 18:49
Stigla je knjiga, ali bez prateceg CD-a. Da li se tako salje ili u cemu je stvar? Kako doci do istog?
11.09.2009 20:06
Danas nije stigla. Dobio sam mail-om kasnije obavestenje, da stize u roku od dva dana. Hvala na odgovoru.
11.09.2009 12:24
Lepo od vas, mislim da je to bilo najbolje resenje. Samo jos jedno pitanje, kada ce biti isporuka? Knjigu sam kupio putem korpe i uplatio na vas racun.
07.09.2009 01:01
Jedino pozitivno sto se ovde moze reci, jeste da je knjiga stvarno odlicna. Odlicna objasnjenja, primeri, pristup ucenju, sve. Citam je vec duze na engleskom, u pdf-u, besplatno, jer sam primetio da cekati na stampanu verziju, na maternjem, nije bas isplativo, cak naprotiv. Jedino sto bih dodao za adminstraciju, bilo bi lepo da za clanove koji jos nisu kupili knjigu ili su je samo rezervisali, pa nemaju prava na letnji popust, smanjite dodatno cenu na starih 1658 dinara, kao neku vrstu revansa za cekanje od ponedeljka do ponedeljka, i tako u nedogled. Da podsetim knjiga je trebala da izadje 14.08, a sada je 06.09, i ponovo je odlozeno. Znam da vi niste krivi, da je \"visa sila\" u pitanju, ali ovaj nacin odlaganja nije prijatan ni malo.
31.08.2009 11:49
Gde da uplatimo? Knjigu sam rezervisao telefonom i planirao da podignem u vasoj radnji, kao i da tamo platim. Da li treba da kupim preko site-a da bi cena bila 1658 ili na koji nacin?
31.08.2009 09:44
Da li se zna kada ce knjiga odprilike izaci, ovo cekanje nedelju za nedelju stvarno nije prijatno? Ovo je vec cetvrto odlaganje, i mislim da je bolje da se odma kaze tad i tad pa makar i mesec dana kasnije, a ne ovako. Knjigu sam rezervisao jos 14.08.2009. ako se ne varam. Pozdrav
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
►KORISNIČKI SERVIS
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga