Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Sve poruke: cufa
11.11.2011 14:43
Ee, ovo je stvarno VIŠE OD KNJIGE. Puno hvala za datu pomoć u vezi online registracije. Još jednom, veliko hvala. Pozdrav, Jusuf
11.11.2011 14:17
Confirm Book Ownership You\'re in the process of registering the book: Using WordPress. To register this book, you must answer the following question: What is the last word of the second paragraph in Chapter 5?
11.11.2011 13:50
Evo šta dobijem kada upisujem taj broj: Register a Product Register the Que Publishing products you own to unlock benefits associated with them. Simply enter the 10-digit or 13-digit ISBN that appears on the back cover of your product. Error! We can\'t find your product! Please re-enter your ISBN and try again. If you\'re certain you\'ve entered the ISBN correctly, it\'s possible that your product offers no benefits for registration or that it\'s not an Informit.com Network product. ISBN 9780132182836
11.11.2011 11:06
Kao što ste mi rekli, išao sam na adresu my.safaribooksonline.com/9780132182836/media. Ali na ovu adresu piše: To register this product and gain access to the Free Web Edition and the audio and video files, go to quepublishing.com/using. Posle sam išao na ovu adresu za registraciju knjige, gde sam otvarao nalog kako se trazi, pa posle upisivao onaj broj koji je na poleđini knjige. Ali ovaj broj kaže se da nije korektan. A posle system ne mi traži nikakvu reč od originalne knjige da bih se registrovao, već tu stane. Tako da ja ne mogu da idem na sledeći korak za registraciju knjige.
08.11.2011 20:10
Poštovanje. Primio sam danas naručene knjige. Ali molim vas, ako možete da mi uputite gde treba da tražim podršku da ga registrujem knjigu Naučite WordPress da bih dobio pristup besplatnom veb izdanju na engleskom, te audio i video datotekama. Inace ja sam pokušao da ga registrujem, ali ovaj broj koji se traži za registraciju kod moje knjige je ISBN 978-86-7555-373-1. Ali dobijem poruku da je kod nekorektan. Tako da ne mogu da ga registrujem, da bih dobio pristup na gore navedeno. Ako može Mikro Knjiga da mi reši ovaj problem, bio bih neizmerno zahvalan. Veliki pozdrav.
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
►KORISNIČKI SERVIS
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga