Forum Mikro knjige
Tema: 401. Članova: 593. Poruka: 1434.
Prikaži nove poruke
Mikro knjiga
[citat]vec dve godine se bavim zaradom novca na internetu i takodje, vec duze vreme razmiljam o tome da napisem neki manji prirucnik ili vodic za istu tematiku.<br />
naime, ova tema je najverovatnije zanimljiva svima koji iole provode neko vreme na internetu, svakako da je dosta neupucenih i nepoverljivih u vezi iste.<br />
na ideju o tome da napisem takvu knjigu je cinjenica da ne postoji na nasem trzistu knjiga sa slicnom tematikom, a takodje bih pomogla mnogima koji su iole zainteresovani da zarade novac putem interneta.<br />
<br />
pre dve godine kada sam ja, kao nezaposlena mama kod kuce pretrazivala internet sve sam sama morala da saznam, otkrijem najlakse nacine da pocnem da zaradjujem na internetu.<br />
<br />
ono sto je u nasem okruzenju vec godinama uhodano, cini mi se da je u Srbiji jos uvek prava nepoznanica.<br />
<br />
dakle, interesuje me da li da ovakvu knjigu, koju bih napisala, mogu ponuditi mikro knjizi kao izdavacu, ili da sve sama organizujem u vezi stampanja knjige i ponudim vama kao distributeru?<br />
<br />
pozdrav,<br />
Mirjana iz Beograda[/citat]Da li si napisala,stampala knjigu?
Stamen (poruka: 1) mesto: Petrovac na Mlavi 08.12.2023, 18:23

Upis odgovora
vec dve godine se bavim zaradom novca na internetu i takodje, vec duze vreme razmiljam o tome da napisem neki manji prirucnik ili vodic za istu tematiku.
naime, ova tema je najverovatnije zanimljiva svima koji iole provode neko vreme na internetu, svakako da je dosta neupucenih i nepoverljivih u vezi iste.
na ideju o tome da napisem takvu knjigu je cinjenica da ne postoji na nasem trzistu knjiga sa slicnom tematikom, a takodje bih pomogla mnogima koji su iole zainteresovani da zarade novac putem interneta.

pre dve godine kada sam ja, kao nezaposlena mama kod kuce pretrazivala internet sve sam sama morala da saznam, otkrijem najlakse nacine da pocnem da zaradjujem na internetu.

ono sto je u nasem okruzenju vec godinama uhodano, cini mi se da je u Srbiji jos uvek prava nepoznanica.

dakle, interesuje me da li da ovakvu knjigu, koju bih napisala, mogu ponuditi mikro knjizi kao izdavacu, ili da sve sama organizujem u vezi stampanja knjige i ponudim vama kao distributeru?

pozdrav,
Mirjana iz Beograda
lavich (poruka: 1) mesto: 29.10.2010, 14:12

Upis odgovora
IDI NA VRH STRANE
O Mikro knjizi
Kontakt
Najčešća pitanja - FAQ
Forum
Vaši podaci
Korpa
Istorija pregleda
List želja
►IDENTIFIKACIJA
►KORISNIČKI SERVIS
Ⓒ 1984-2024 Mikro knjiga